Özgün Tasarım

Özgün Tasarım

Özgün Tasarım 

 

İnternet dünyası her geçen gün çok daha hızlı büyüyor ve sektörlerde her geçen gün bir o kadar genişliyor. Aynı sektörde olan binlerce site nerdeyse birbiriyle aynı tasarıma sahip temaları kullanıyor. Hepsi özgün bir tasarım olmadan sitelerine ziyaretçi bekliyorlar. Kullanıcılar birbirine benzer bu siteleri gördükçe oralar girmekten vazgeçip daha özgün tasarımlı siteleri tercih ediyorlar. Özgün tasarımlar yaptırmak sizi rakiplerinizin her daim bir adım önde olmanızı sağlar. Tasarımlarını yaptırırken profesyonellerden yardım almalı ve tasarımcılar ile çalışmanız daha özgün bir tasarıma sahip olmanızı sağlar. Özgün tasarımlar firmanız adına her daim daha olumlu geri dönüşler sağlar.

Özgün tasarım özgün fikirlerden gelir ve özgün fikirlere sahip tasarımcılar başarıya ulaşmanız da yardımcı olan en büyük yardımcılarınız. Ne yazık ki hazır temaları düzenleyerek özgün tasarımcı olunmuyor, özgün fikirler için elbette bir yerden esinlenilebilir ancak bu esinlenme kopyalamaya dönüşmesi durumunda elbette ortaya birbirine benzer tasarımlar çıkıyor bu kaçınılamaz bir gerçek. Web siteleri tasarımın da bazen pazarında büyük sitelerin bile hazır temalar kullanıp hizmet verildiği görülmekte ancak bu kullanımın ilerde kendilerine daha büyük zararlara sebep olabilecekleri kestiremedikleri gerçek. Şöyle düşünmek gerekirse kullanıcı gözünden baktığımız zaman, siz internet tarayıcınız üzerinden bir arama gerçekleştirdiniz aralarında sizin sorgunuza en uygun siteleri yan sekmeler de açtınız ve bu siteleri incelerken içeriği farklı olsa bile tasarımı aynı olan iki siteden birini aynı site zannedip kapattınız yada içeriğiniz daha iyi iken kullandığınız hazır temalarda kullanıcı deneyimini düşüren bazı değiştirmeler yaptınız ve bunu tasarımcı ile yapmadığınız için fark etmeden sitenize direk olarak kendi elinizle zarar verdiniz. fikral

Örnekler elbette çok daha fazla daha fazla çoğaltılabilir ancak genel sonuç özgün tasarım çoğu zaman iyi satışlar, güzel trafikler elde etmenizi sağlar. Özgün tasarımı olan bir site özgün makaleler ile hizmet veriyorsa başarıya giden yolda doğru ilerlediğiniz anlamına gelir.

 

fikralfıkrakomik fıkrafıkralarkomik fıkralarlogokartvizitbannerhareketli bannerdekupefotoğraf dekupebroşürinsert

fikral Özgün Tasarım

Yorum Yap