Neden Fikral?

Neden Fikral?

Neden Fikral?

fikral, kurumsal profesyonellik ve sistemsel bir çalışma sistemine sahiptir. Doğru iletişim ile çalışma sürecinde ve sonucunda hedeflenen başarıya yönelik planlamalar yapılarak çalışılır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve bilgi akışının doğru sağlanmasıdır. Hedefimiz, profesyonel olarak talep edilen başarıyı yakalayarak, arzu edilen görünümü sunmaktır. 


Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle Fikral, her geçen gün kendini geliştirmektedir. Özenli tasarımlar yaparak memnuniyet odaklı çalışmalar yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutarak, her zaman yardımcı oluyoruz. Uygun fiyatlarla, kaliteli ve özgün içeriklerle her zaman müşteri odaklı çalışıyoruz. Hayal gücünüze bağlı olarak aklınızda canlanan tasarımları sizler için çiziyoruz.
Tasarımlarımızda her zaman doğru mesajı vermek, bizim için son derece önemlidir. Doğru hedef kitleye, doğru mesajı ulaştırabilmeniz için Fikral her zaman yanınızda! 
Sistematik ve yaratıcı bir plan ile semboller ve sözcükleri doğru şekillerde kullanarak belirli hedeflere ulaşmanızı ve bu hedeflere ulaşırken sorunlarınızı çözmek için yardımcı oluyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman uygun fiyat, kaliteli ve özgün hizmet verebilmeyi amaçladık. Referanslarımız ile müthiş tasarımları beraber gün yüzüne çıkardık ve çıkarmaya devam ediyoruz. 

 


Neler Yapıyoruz?
Yıllardan oluşan tasarım tecrübemiz ile logo, tanıtım videosu, banner, slider, dekupe, avatar, kartvizit tasarımları ve diğer tasarımlar konusunda her zaman sizlere yardımcı olmaktan büyük zevk alıyoruz. Anlatılmak istenen mesajı doğru olarak aktarmanızı sağlıyor, içeriğin konuya, hedef kitleye, ürüne veya hizmete uygun olması için çalışıyoruz.


Tasarımlar Ne Kadar Sürüyor?
Tasarım işlerinin teslimat süresi, projeden projeye farklılık gösterebilmektedir. Projenin değerlendirilme esnasında bu teslimat süresi, net bir şekilde açığa çıkmaktadır. 


Tasarımlar Nasıl Olmalıdır?
Tasarımların en önemli tarafı, markayı ve mesajı doğru bir şekilde aktarabilmektedir. Harika tasarımlar çıkarabilmek için fotoğrafçılık bilgisi ve ileri bakış açısı gerekmektedir.


Tasarım Hizmetleri
Logo Tasarımı
Tanıtım Videosu
Banner & Slider
Fotoğraf Dekupe
Hareketli Avatar
Hareketli Banner
ADS Banner Seti
Mobil Uyumlu Forum Konusu
Paylaşım Görseli
Kurumsal Kartvizit
A5 El İlanı
A4 El İlanı

 

fikralfıkrakomik fıkrafıkralarkomik fıkralarlogokartvizitbannerhareketli bannerdekupefotoğraf dekupebroşürinsert

Neden Fikral?

Yorum Yap